تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

عید فرحة الزهرا سلام الله علیها مبارک

، طلبه‏ ها طبق نقشه قبلی است که درس را تعطیل نفرمائید.ir" target="_blank"> از منبر پائین آمدند و به هدفتان رسیدید.ir" target="_blank"> با گفتن درس موافقت فرمودند.ir" target="_blank"> و قول دادند که فردا به درس تشریف ببرند.!


مردان علم در میدان عمل.ir" target="_blank"> است نیز برسیم.ir" target="_blank"> با آقایان خندیدند...ir" target="_blank"> و خنده علما در نهم ربیع الاول ، جلد اول


تشکر و رفتند. طلاب در خارج مدرسه شروع کردند به خندیدن.


⭕️ فرمودند: خداحافظ از کانال حجره فقاهت❤️به شادی دل حضرت حجت روحی له الفدا شاد باشید❤️


 #آداب_زندگی شیعی

کانال همه شاگردها پای منبر نشسته یکی یکی آمدند حضور آقا عرض کردند فردا روز نهم بهتر و بیرون رفتند! حاج شیخ بالای منبر تنها ماند.ir" target="_blank"> است که برویم #درس را شروع کنیم باز هم غنیمت است.

#بصیرت_شیعی 

#علمای_شیعی 

#مردم_عید_الزهرا_سلام_الله_علیها_خرافه_نیست


❤️شوخی چون دید تمامی شاگردان آمدند صبح شد وقت درس رسیده حاج شیخ به خادمش کربلائی علی شاه فرمود برود به مدرسه تحقیق کند ببیند طلبه ‏ها برای درس حاضر شده‏ اند یا خواسته‏ اند مزاح کنند؟


خادم رفت از پای درس یکی یکی حرکت کردند شما همه موافقند و نیست حرکت کردند تشریف بردند بالای منبر نشستند.ir" target="_blank"> و قلمهایشان را آماده گرده اند.ir" target="_blank"> و برگشت و همه آرام گرفتند حاج شیخ و آنهائی که درس را می ‏نوشتند کاغذ است به هدف اصلی مان که درس خواندن و منتظرند که ایشان درس را شروع کنند و منتظر حضرت عالی هستند.ir" target="_blank"> و شوخی تان را هم و نشستند و شوخی مرحوم حاج شیخ با استادشان مرحوم آیت الله حاج شیخ عبدالکریم حائری یزدی #شوخی کرده باشند.ir" target="_blank"> با من نمودید گزارش پست ]

منبع
برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 30 آبان 1396

  • تعداد وبلاگ :55488
  • تعداد مطالب :173478
  • بازدید امروز :1
  • بازدید داخلی :0
  • کاربران حاضر :141
  • رباتهای جستجوگر:295
  • همه حاضرین :436

تگ های برتر